Hakkımızda

Hakkımızda

Düzce'de bir ilk olan DMP (Düzce Marka Patent) Marka Patent, İbrahim Köksal tarafından 2009 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan buyana çözüm ortaklarıyla hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümesini sürdüren DMP, bölge firmalarıyla sıcak diyaloglar kurarak ivedi çözümler sağlamaktadır.


Danışman firmamız, konusunda deneyimli olup, Türkiye’nin her bölgesindeki KOBİ ve büyük ölçekli firmaların marka, patent, ISO yönetim sistemlerinin yanı sıra yönetim danışmanlığı konusunda da çözüm ortaklığı sunmaktadır. Marka tescili, Marka Patent, Patent Tescili ,Faydalı model  ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularında yetkili kurum Türk Patent Enstitüsü’dür. Dmp (düzce marka patent) patent , bu konularda deneyimli firmadır.

Günümüzde artık üretim gücü ve kapasitesi önemini yavaş yavaş yitirmektedir ve mal ve hizmetleri daha iyi şartlarda satmayı sağlayan fikri haklar (yani markalar, yeni teknolojilere ilişkin patentler ve endüstriyel tasarımlar) daha da önem kazanmaktadır. Bir mal veya hizmete ilişkin fikri haklara sahip şirketler, piyasadaki pastadan en büyük payı almaktadırlar, diğer üreticiler ise daha az kazanç ile çalışan fason üretici olmak durumunda kalmaktadırlar.